Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Admin30.10.2012
Oczywiście że wezmę Smile Jesteś jedyna osobą która aż tak się angażuje na tej www po za mną Pfft

Monika29.10.2012
Ooo nie spodziewałam sie, że weźmiesz pod uwagę moje zdanie.

Admin29.10.2012
Oczywiście masz racje,jak zrobimy nowy lay zaczynamy wszystko od 0. Zostaną tylko konta użytkowników. Postaram się do końca tygodnia coś mięć, zgłoszę się do ciebie po opinie Grin

Monika27.10.2012
Adminie, trzeba by pozmieniać seriale, bo większość jest mocno nieaktualna.

Admin23.10.2012
Ja, niebawem zostanie zakończony nowy projekt graficzny.Po jego zakodowaniu ruszamy z promocją Smile

(+) Archiwum shoutboksa

(+) Archiwum shoutboksa

Monika97 tygodni
Ziomeczekxxd137 tygodni
anniakasia155 tygodni
agata8827177 tygodni
andzia_94177 tygodni
kassia2202187 tygodni
anetasobieraj1195 tygodni
EddieMiller206 tygodni
mara234 tygodni
Admin321 tygodni

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

Zobacz temat

Seriale - Telenowele - Filmy » Telenowele, seriale obecnie emitowane w Polsce » Triumf miłości (Triunfo del amor)
 Drukuj temat
Obgadujemy odcinki Triumfo Del Amor
Ev_06
Mnie najbardziej denerwuje to jak pani Victoria traktuje Marię,
bo jest wobec niej chamska.
Mimo, ze maria jest sierotą to jej dokucza, a nie powinna.

http://www.youtube.com/user/ewelina13121?feature=m
Monika
Ja nie rozumiem, dlaczego Victoria chce dla Maxa tylko Jimeny.
Zastanawia mnie też dlaczego, po tylu latach poszukiwań nie odnalazła Marii, a ksiądz od razu wpadł na trop.

zbuntowana14
Monika ma rację, wgl Victoria ma za nic Marię, uważa się za królowoą. Lubię Osvalda bo on rizumie uczucia swoich dzieci ale nie popieram że zdradza żonę...

Ev_06
No włąśnie zachowanie Victorii jest wredno co do MArii,
według mnie Victoria powinna bardziej zrozumieć Marię, bo jest taka sama jak ona szkoda tylko,
że ona tego nie dostrzega ;/

Monika
Przestaje lubić Osvalda, bo staje się hipokrytą i egoistą.

Może byc ciekawie z Faustem....będzie ganiał za Marią, wydaje mi się, że ona mu się podoba

Ev_06
No włąśnie Osvaldo pod wpływem Lindy strasznie się zmienił ;/

Niestety ta zmiana jest na gorsze ;/

Monika
Oglądaliście wczorajszy odcinek, co się wydarzyło?

karmelka
Ja oglądałam. Linda po tym przyjęciu poszła z Osvaldem. I matka tego narzeczonego Lindy zobaczyła jak ona się całowała w samochodzie Osvalda, ale Naty powiedziała, że to była ona z kochankiem. Maria opowiada Maxowi o swoim dzieciństwie. A Victoria przypomina sobie wypadek przez, który straciła Marię bo wylądowała w szpitalu. Dalej nie pamiętam a o 9.25 są powtórki

Monika
Dzięki karmelka Smile

karmelka
nmzc

Monika
Ten serial jest coraz bardziej absurdalny i zagmatwany.

Postać Bernardy nie jest spójna (ostatnia sytuacja z ogniem);
Strażak zostawia dziewczynę w płonacym budynku, tylko dlatego, że scenarzyści sobie wymyślili, iż uratuje ja ukochany;

KarolciaMia4
ja tego nie oglądam

karmelka
Ja już prawie nie oglądam. Jak były wakacje było więcej czasu i wogóle. A to Karolciu a tym pożarze to było gdzieś pod koniec września

Iwona
Szkoda że ucinają tak te odcinki tzn nie emitują wszystkich...
Ale denerwuje mnie już trochę to przesadne wyznawanie milości i te ich teksty...

Monika
Ja dotrwam do końca, ale nie oglądam każdego odcinka uważnie.

Iwona
Ja też dotrwam chociaż nie czekam już na każdy odcinek tak jak na inne seriale czy telenowele... Po prostu mnie już zaczyna nudzić... Na szczęście niedużo zostało odcinków

Monika
Dobrze, że już się skończyło.
Maite od "Zbuntowanych" miała coraz lepsze role, a tu taka klapa w "Triumfie...". Szkoda, ale jestem dobrej myśli.

Przejdź do forum: