Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Admin30.10.2012
Oczywiście że wezmę Smile Jesteś jedyna osobą która aż tak się angażuje na tej www po za mną Pfft

Monika29.10.2012
Ooo nie spodziewałam sie, że weźmiesz pod uwagę moje zdanie.

Admin29.10.2012
Oczywiście masz racje,jak zrobimy nowy lay zaczynamy wszystko od 0. Zostaną tylko konta użytkowników. Postaram się do końca tygodnia coś mięć, zgłoszę się do ciebie po opinie Grin

Monika27.10.2012
Adminie, trzeba by pozmieniać seriale, bo większość jest mocno nieaktualna.

Admin23.10.2012
Ja, niebawem zostanie zakończony nowy projekt graficzny.Po jego zakodowaniu ruszamy z promocją Smile

(+) Archiwum shoutboksa

  

(+) Archiwum shoutboksa

  

Monika138 tygodni
Ziomeczekxxd179 tygodni
anniakasia196 tygodni
agata8827218 tygodni
andzia_94218 tygodni
kassia2202228 tygodni
anetasobieraj1236 tygodni
EddieMiller247 tygodni
mara275 tygodni
Admin362 tygodni

Witaj Gościu, nie masz dostępu do części serwisu. Aby uzyskać całkowity dostęp należy się zarejestrować.

Nowa produkcja TVN-u!

Julia Rosnowska, studentka warszawskiej Akademii Teatralnej, którą widzowie zobaczą jako tytułową Julię wygrała casting, pokonując kilkanaście dziewczyn. Jak przyznaje producentka serialu, Krystyna Lasoń, poszukiwania odtwórczyni głównej postaci były żmudne i trwały od ubiegłego roku. "Zaprosiliśmy na casting kilkanaście wybranych aktorek. Szukaliśmy ładnej dwudziestolatki, która jednocześnie będzie dobra aktorsko. Zależało nam na świeżości bohaterki, która będzie dojrzewać na ekranie. Julka zachwyciła nas uśmiechem. Ma w sobie słońce, ale i charyzmę. Potrafi być niepokorna i skromna".
"Gdybym nie wierzyła, że to ogromna szansa i wspaniałe doświadczenie nie poszłabym na casting. Nie zamierzam rezygnować ze szkoły. postaram się jak najlepiej pogodzić ją z pracą. Kiedy odebrałam telefon od pani producent byłam na zajęciach i nie mogłam uwierzyć, że wygrałam. To był dla mnie szok" - mówi młodziutka Julia Rosnowska.

Aktorką zachwycona jest nie tylko produkcja serialu, ale także męska część obsady aktorskiej. W roli narzeczonego, któremu Julia ucieknie sprzed ołtarza już w pierwszym odcinku wystąpi Bartosz Obuchowicz (Darek). Król przedmieścia podąży za ukochaną do samego Krakowa. Niestety naiwna i niewinna jak płatki śniegu, Julia, wpadnie w szpony obłudnego świata, którym rządzi pieniądz i kłamstwa. Pech chce, że pierwszą osobą, którą spotka na nowej drodze życia będzie Michał, syn właściciela kliniki piękności, lekkoduch i wieczny Piotruś Pan (Michał Lewandowski). Z czasem Julia pozna ludzi, którzy ją zafascynują, ale i zadziwią.
Zderzenie świeżości, naiwności ze brutalnym światem ludzi, którzy często żyją pozorami, spowoduje, że Julia będzie musiała walczyć o przetrwanie i o utrzymanie. W końcu spotka oczywiście miłość swojego życia. To jednak nie będzie proste uczucie.

"Kończąc pracę nad "Majką" byłem zmęczony i chciałem jak najszybciej wyjechać do Warszawy. Kiedy wróciłem do Krakowa zdałem sobie sprawę z tego, co straciłem. Uderzyło mnie piękno tego miasta. Maciek, którego gram w "Julii" jest przeciwieństwem Adama z "Majki". Pracuje u swoich rodziców, jako marketingowiec. Jest niezłym kombinatorem. Wiele rzeczy w życiu mu nie wychodzi przez roztrzepanie i zaniedbanie. Żyje chwilą. Czaruje swoim uśmiechem, dzięki któremu wiele jest mu wybaczane. Ma starszego brata, Janka, którego bardzo kocha. Pewnego dnia pojawia się między nimi Julia. Co z tego wyniknie? Możemy się domyślać" - mówi Michał Lewandowski. W roli Janka, wziętego chirurga plastycznego, na punkcie, którego kobiety tracą głowę, zobaczymy Krystiana Wieczorka. "Dotychczas grałem czarne charaktery, a w "Julii" mogę pokazać się od innej strony. Gram miłego chirurga plastycznego, który może nawet jest trochę nudny, a na pewno bardzo uporządkowany. Chciałem spróbować czegoś nowego. Poza tym, prywatnie jestem zakochany w amerykańskim serialu "Chirurdzy". Zawsze chciałem być dr Sloanem. Teraz mam okazję liznąć tej specjalizacji, choć postać Janka jest zgoła inna. Moją dziewczyną jest Monika (Marta Żmuda Trzebatowska), kosmetyczka. Na początku wydaje się, że ładna z nich para, ale okazuje się, że to femme fatale. Nieoczekiwanie w moim życiu pojawia się Julia. Więcej nie zdradzę" - mówi Krystian Wieczorek.

Marta Żmuda Trzebiatowska również jest szczęśliwa, że w końcu nie gra amantki, a kobietę po cichu perfidną "Rola tej złej przypadła w serialu mnie, ale staram się, aby widz uśmiechnął się śledząc perypetie Moniki. Chcę, aby ta postać była komediowa i zabawna, w swoim zawzięciu i bezczelności, którą ma we krwi. Wykorzystuję to szczególnie w scenach z moją mamą. A ta udała mi się wyjątkowo. Gra ją Aldona Jankowska, którą podziwiałam u Szymona Majewskiego. Kiedy na horyzoncie pojawia się piękna Julia, misterny plan Moniki, niestety, zaczyna popadać w ruinę&" - mówi Marta Żmuda Trzebiatowska.

"Julia" pokaże nieznany Kraków, ale także dobrze znane wszystkim miejsca, jak Stare Miasto, Planty czy dzielnica Kazimierz. Nad fabułą pracuje zespół scenarzystów pod opieką Ilony Łesyk-Moczulskiej. Serial reżyserują: Arkadiusz Luboń (reżyser formatujący), Sławomir Pstrong, Marcin Solarz oraz Adrian Kręciszewski. Hala filmowa przy ul. Płk. Dąbka, gdzie powstają zdjęcia, imponuje powierzchnią 1,5 tys m2 i rozmachem scenografii. Na zewnątrz powstają m.in. fasady kamienic, sklepików i knajpek krakowskiego Kazimierza, a w przyszłości stworzony zostanie przepiękny park z romantycznymi alejkami. Krakowska fabryka snów od dwóch lat rośnie w oczach. To tu kręcono zdjęcia do "Majki", powstaje też serial "W11". W serialu "Julia" zobaczymy także Maję Bohosiewicz, Aldonę Jankowską i Tadeusza Huka.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.