O czym będzie 3 sezon "Szpilek..."?
Dodane przez Monika dnia 29.07.2011 19:52
W nowym sezonie "Szpilek na Giewoncie" główną bohaterkę - sympatyczną, chociaż lekko zwariowaną Ewę Drawską czeka masa zabawnych perypetii, ale też trochę autentycznych rozterek i wzruszeń. Jej ukochany Bartek wydaje się być już na wyciągnięcie ręki - kiedy z najmniej oczekiwanej strony wyrośnie jej groźna konkurencja w osobie pewnej ślicznej, tajemniczej dziewczyny, którą widzowie serialu poznali już w innych okolicznościach... Ewa będzie musiała rzucić na szalę bardzo wiele, aby walczyć o swojego faceta.

Wspólnie z Lucyną Ewa będzie też angażować się w prowadzenie odziedziczonego pensjonatu, tym bardziej, że tuż za płotem wyrasta konkurencyjny pensjonat - i to prowadzony przez osoby, na które Ewa jest szczególnie wrażliwa... Zadziorna góralka i przemyślna warszawianka będą musiały nieraz uciekać się do przezabawnych podstępów w walce z sąsiadami. Odwieczny wróg Ewy, Rafał Kocuj, znowu wpadnie w łapy swoich szwagrów-górali, ale już wkrótce los da mu szansę rewanżu na całym Zakopanem.

Rozrywki dostarczą też nowi bohaterowie - słynna himalaistka Kasia, która złoży Arturowi, przyjacielowi Ewy, pewną propozycję nie do odrzucenia, oraz nieco zwariowany zakonnik Konstanty, który przez swoje roztargnienie raz po raz będzie pakował siebie i bohaterów w zabawne tarapaty.

Na ekranie ponownie zobaczymy rasową góralkę Anielę (Małgorzata Pieczyńska), ciepłą Barbarę (Katarzyna Gniewkowska) oraz tajemniczą Martę (Katarzyna Maciąg).
Nie zabraknie także Marcina Kwaśnego, Wojciecha Błacha, Pawła Królikowskiego, Piotra Zelta, Anity Janci i Tomasza Schimscheinera, a także Marcina Rogacewicza.

Producentem serialu "Szpilki na Giewoncie" jest PAISA Studio, reżyserem Filip Zylber, a scenarzystą Maciej Prykowski. 3.Sezon rSzpilek na Giewoncie" będzie liczył 13 odcinków.

Źródło: szpilkinagiewoncie.polsat.pl