"Ktoś Cię obserwuje" na Poloni1
Dodane przez Monika dnia 12.11.2011 14:33
Telenowela z Christianem Meierem ("Luz Maria") i Danną Garcią ("Gorzka zemsta") w rolach głównych zagości na ekranach Poloni1 od 6 grudnia. Najprawdopodobniej będzie emitowana od poniedziałku do niedzieli o 21:30.

Opis:
Rodrigo (Meier) jest silnym i charyzmatycznym mężczyzną o ciekawej osobowości. Podczas studiów na wydziale medycyny zakochuje się w pięknej Piedad (Garcia), z wzajemnością. Piękny związek dwojga młodych ludzi wkrótce przeistacza się w koszmar. Wybryki Rodriga i jego uzależnienie od narkotyków budzą w kobiecie strach i cierpienie. Na dodatek do ich chorej relacji dołącza się Julián, mediator obojga, ukrywający przed przyjacielem swoją miłość do Piedad.

Zdominowany przez swoje ułomności Rodrigo postanawia usunąć się w cień. Znika w niewyjaśnionych okolicznościach, wskutek których ginie jeden człowiek, a Piedad trafia do szpitala. Następne piętnaście lat swojego życia Rodrigo spędza w klinice, po czym wyleczony powraca z nadzieją na odbudowanie przeszłości. Ale jego przyjaciele nie są już tymi samymi ludźmi.

Upływ czasu sprawił, że Piedad, Julián i Benjamin zapomnieli o przykrych doświadczeniach z przeszłości i teraz wspólnie prowadzą klinikę kosmetyczną. Jednak Ponowne pojawienie się Rodriga w ich życiu powoduje rozbudza dawne uczucia w Piedad, która wciąż nie wymazała go ze swojego serca. To może z kolei zagrozić jej relacjom z Julianem, któremu przysięgła dać szansę.

Ale problemy uczuciowe to nie jedyne zmartwienie z jakim przyjdzie im się zmierzyć. Staną się bowiem świadkami morderstwa znanej kobiety, która staje się trzecią ofiarą seryjnego zabójcy o nieznanej tożsamości. Psychopatyczny morderca, pozbawiający życia kobiety sukcesu, piękne i znane, stanie się obiektem poszukiwań komisarz Evy Zanetti, która użyje wszystkich możliwych metod, by go dopaść.